Skip to content
♡ BUY NOW, PAY LATER ♡
Home
Shop
Shop
Strip Lashes
Magnetic Lashes
Mink Lashes
Faux Mink
25mm Styles
All Lashes
Lash Tools
Jewelry
Start Your Own Business
Shop All
Become an Affiliate
Lash Application and Care Instructions
Log in
Instagram
TikTok
Home
Shop
Strip Lashes
Magnetic Lashes
Mink Lashes
Faux Mink
25mm Styles
All Lashes
Lash Tools
Jewelry
Start Your Own Business
Shop All
Become an Affiliate
Lash Application and Care Instructions
Search
Log in
Cart
Item added to your cart
View my cart
Check out
Continue shopping
Collection:
Mink Lashes
Chanel
Sold out
Chanel
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Kierrah
Kierrah
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Kitten
Kitten
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Extra
Extra
Regular price
$6.49 USD
Regular price
Sale price
$6.49 USD
Unit price
/
per
Aurora
Aurora
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Queen
Sold out
Queen
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Honey
Sold out
Honey
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Babe
Sold out
Babe
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Glo Getter
Sold out
Glo Getter
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Heir
Heir
Regular price
$6.49 USD
Regular price
Sale price
$6.49 USD
Unit price
/
per
Cali
Sold out
Cali
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Lavish
Sold out
Lavish
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Baddie
Baddie
Regular price
$6.49 USD
Regular price
Sale price
$6.49 USD
Unit price
/
per
Summer
Sold out
Summer
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Fetch
Sold out
Fetch
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
Sold out
Model
Model
Regular price
$5.99 USD
Regular price
Sale price
$5.99 USD
Unit price
/
per
1
2
Choosing a selection results in a full page refresh.
Opens in a new window.